Mieszkańcy Brzegu mają dostęp do bezpłatnego lodowiska miejskiego
Mieszkańcy miasta Brzeg mogą już cieszyć się z dostępu do w pełni funkcjonalnego lodowiska miejskiego. Obiekt jest dostępny dla publiczności codziennie, a jego godziny otwarcia to 12:00-20:00. W godzinach od 15:00 do 16:00 lodowisko jest jednakże zamknięte, gdyż jest przeprowadzana przerwa techniczna związana z utrzymaniem czystości lodu.
Lokalizacja lodowiska nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniego sezonu. Znajduje się ono na Placu Polonii Amerykańskiej – tak jak w ubiegłym roku. Miejsce to będzie służyło jako lodowisko aż do końca stycznia, tak jak potwierdził burmistrz miasta Brzeg, Jerzy Wrębiak.
Wstęp na brzeskie lodowisko jest całkowicie wolny od opłat. Niemniej jednak za korzystanie ze sprzętu, takiego jak łyżwy, kaski czy pingwinki pomagające w nauce jazdy na łyżwach, należy uiścić dodatkową opłatę.

Lubsza w ogniu rywalizacji: strażacy walczą mimo upału
Kajakowy sezon w Brzegu już wystartował!
Policjanci z Brzegu triumfują w nocnym półmaratonie we Wrocławiu!
100 lat sportu w policji: pasja i tradycja funkcjonariuszy
Przymrozki na horyzoncie – bądźcie czujni!
Rekrutacja do Żłobka Miejskiego „Tęczowy Świat” w Brzegu na rok 2026/2027 rusza 24 marca
15-lecie Szkoły i Przedszkola w Gałązczycach: Świętujemy razem sukcesy!
Uczniowie uczą się bezpiecznych zachowań na wakacjach podczas akcji „Bezpieczne Wakacje
La Traviata” z Arena di Verona już dziś w BCK!
Przystanek Zdrowie znów w Gminie Lubsza!