Mieszkańcy Brzegu mają dostęp do bezpłatnego lodowiska miejskiego
Mieszkańcy miasta Brzeg mogą już cieszyć się z dostępu do w pełni funkcjonalnego lodowiska miejskiego. Obiekt jest dostępny dla publiczności codziennie, a jego godziny otwarcia to 12:00-20:00. W godzinach od 15:00 do 16:00 lodowisko jest jednakże zamknięte, gdyż jest przeprowadzana przerwa techniczna związana z utrzymaniem czystości lodu.
Lokalizacja lodowiska nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniego sezonu. Znajduje się ono na Placu Polonii Amerykańskiej – tak jak w ubiegłym roku. Miejsce to będzie służyło jako lodowisko aż do końca stycznia, tak jak potwierdził burmistrz miasta Brzeg, Jerzy Wrębiak.
Wstęp na brzeskie lodowisko jest całkowicie wolny od opłat. Niemniej jednak za korzystanie ze sprzętu, takiego jak łyżwy, kaski czy pingwinki pomagające w nauce jazdy na łyżwach, należy uiścić dodatkową opłatę.

Kajakowy sezon w Brzegu już wystartował!
Policjanci z Brzegu triumfują w nocnym półmaratonie we Wrocławiu!
100 lat sportu w policji: pasja i tradycja funkcjonariuszy
Przymrozki na horyzoncie – bądźcie czujni!
Rekrutacja do Żłobka Miejskiego „Tęczowy Świat” w Brzegu na rok 2026/2027 rusza 24 marca
Odkryj Nowe Możliwości – Stypendia dla Młodzieży we Wrocławiu!
Mundurowi uczniowie złożyli ślubowanie w Zamku Piastów Śląskich
Polska Policja na czołowej pozycji – skok o 7 miejsc w rankingu zawodów!
Nowe wsparcie dla OSP w Powiecie Brzeskim: Sprzęt ratowniczy dla strażaków w drodze