Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Godzięcinie spowoduje przerwę w dostawie wody
Zakład Gospodarki Komunalnej zlokalizowany w Brzegu Dolnym przekazuje informację dotyczącą planowanych prac modernizacyjnych na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Godzięcinie. W związku z tym, 9 stycznia 2025 roku (w czwartek) mieszkańcy mogą spodziewać się przerwy w dostawie wody.
Prace będą miały wpływ na dwie miejscowości: Godzięcin oraz Bukowice. Przerwa w dostawie wody zaplanowana jest na godziny od 11:00 do 13:00. Zakład Gospodarki Komunalnej Brzeg Dolny już teraz przeprasza za wszelkie niedogodności, które mogą wyniknąć z tej sytuacji.

Most w Kantorowicach odbudowany dzięki gminnej inwestycji
Grodków rozpoczyna odbudowę infrastruktury po powodzi dzięki funduszom UE
Nowe świetlice w Lewinie Brzeskim: Termomodernizacja dzięki unijnym funduszom
Gmina Lubsza kończy termomodernizację budynków kultury!
Nowe lokale na wynajem w Opolu: startuje Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa
39 milionów złotych na odbudowę infrastruktury po powodzi w powiecie brzeskim
Zaginiony 26-letni Mihail Lipatov – potrzebna Twoja pomoc!
Sprawdź swoje umiejętności na testach sprawnościowych w ZSZ nr 1 w Brzegu
Poczuj Rytm Ziemi na wyjątkowym koncercie w Brzegu!
Pijany kierowca volkswagena wjeżdża w inny samochód, spiesząc się na grilla