Kierowca opla znacznie przekroczył prędkość w Myśliborzycach: Stracił prawo jazdy na 3 miesiące i otrzymał mandat 1500 zł
33-letni kierowca pojazdu marki Opel, będzie musiał zrezygnować z prowadzenia samochodu przez najbliższe trzy miesiące. Powodem jest rażące przekroczenie dozwolonej prędkości na terenie Myśliborzyc, za co został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz otrzymał 13 punktów karnych. Mężczyzna, będący mieszkańcem Wałbrzycha, poruszał się z prędkością przekraczającą 100 km/h w strefie ograniczonej do 50 km/h.
Starszy aspirant Patrycja Kaszuba – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu – podkreśliła, że nadmierna prędkość jest nadal jednym z głównych powodów tragicznych wypadków drogowych. Takie sytuacje często kończą się utratą zdrowia, a nawet życia pasażerów, kierowców i innych użytkowników dróg. To dlatego policjanci nie wahają się surowo karać tych kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego i stwarzają zagrożenie dla innych.
Policjanci z Brzegu za pomocą ręcznego miernika prędkości udokumentowali, jak 33-letni mieszkaniec Wałbrzycha przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h, poruszając się z prędkością ponad 106 km/h w Myśliborzycach, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Brzeg: Dwaj kierowcy ukarani za nadmierną prędkość i utratę prawa jazdy
Przekroczenie prędkości wciąż najczęstszym wykroczeniem w 70 kontrolach drogowych
Odbierz swój pojazd w Brzegu – Straż Miejska czeka na właścicieli!
Pijany kierowca z Brzegu aresztowany podczas zakupów – grozi mu 3 lata za kratkami
Zaskoczenie w pracy: mężczyzna poszukiwany przez policję w areszcie
Brzeg: Kierowca przekroczył prędkość o 76 km/h i stracił prawo jazdy
Zaginiony 26-letni Mihail Lipatov – potrzebna Twoja pomoc!
Sprawdź swoje umiejętności na testach sprawnościowych w ZSZ nr 1 w Brzegu
Poczuj Rytm Ziemi na wyjątkowym koncercie w Brzegu!
Pijany kierowca volkswagena wjeżdża w inny samochód, spiesząc się na grilla