Joga, ajurweda i więcej na Festiwalu Kultury i Zdrowia w Brzegu
Trzydniowy Festiwal Kultury i Zdrowia w Brzegu dobiegł dziś końca. Ten wyjątkowy festiwal, zrzeszający entuzjastów zdrowego stylu życia, oferował różnego rodzaju warsztaty, podczas których uczestnicy mieli okazję poznać wiele fascynujących praktyk i technik.
Jednym z głównych punktów programu były warsztaty jogi twarzy. Na tych nietypowych zajęciach, uczestnicy mogli odkrywać sekrety tej unikalnej formy jogi, ukierunkowanej na poprawę wyglądu i zdrowia skóry twarzy.
Podczas festiwalu nie zabrakło też możliwości zgłębienia tajników ajurwedy. Ajurweda to starożytna indyjska sztuka medyczna, która w coraz większym stopniu zyskuje na popularności również w naszym kraju. Nauczono tu jak wprowadzić zasady ajurwedy do codziennego życia, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

La Traviata” z Arena di Verona już dziś w BCK!
Przystanek Zdrowie znów w Gminie Lubsza!
80-lecie OSP w Przylesiu: Wspomnienia, wdzięczność i radość wśród społeczności
Festyn „KulToWy Brzeg”: Radość i kreatywność w Miejskiej Bibliotece!
Rowerowe wiosenne wyprawy: czas na przygodę i bezpieczeństwo!
Bezpłatne badania i konsultacje medyczne w Lubszy – Przystanek Zdrowie już 19 czerwca!
15-lecie Szkoły i Przedszkola w Gałązczycach: Świętujemy razem sukcesy!
Uczniowie uczą się bezpiecznych zachowań na wakacjach podczas akcji „Bezpieczne Wakacje