Stal zwycięża rzutem na taśmę
4:5 dla Stali na wyjeździe
18 kolejka 3 ligi, inaugurująca rundę wiosenną okazała się szczęśliwa dla Stali. Chrobry II Głogów był bardzo bliski zremisowania z gośćmi, a momentami wygrywał w tym meczu. Oko kibica na pewno cieszyło się z wielu bramek, a serce przepełnione było niemałymi emocjami. Ostatecznie udało się pokonać gospodarzy 4:5.
Przebieg spotkania
Na samym początku to Chrobry Głogów pokazał pazur. Zaczęło się bardzo niekorzystnie dla Stali Brzeg – najpierw, w 7 minucie sędzia wskazał na jedenasty metr i gola dla gospodarzy zdobył Patryk Mucha, a potem na 2:0 podwyższył Mateusz Ozimek. Stal powróciła do gry, kiedy to sędzia podyktował karnego z drugiej strony. Dominik Bronisławski strzelił na 2:1. Do przerwy już nic się nie zmieniło. W drugiej połowie najpierw Adrian Marciniak strzelił na 3:1 dla Chrobrego w 47 minucie. W 58 minucie Jakub Czajkowski strzelił na 3:2. Kolejnego gola z rzutu karnego zdobył w 66 minucie Bronisławski. Marciniak strzelił dla Chrobrego kolejnego gola w 80 minucie. Wyrównaliśmy na 4:4 w 88 minucie za sprawą Marcina Wdowiaka, zaś zwycięskiego gola na 4:5 strzelił w 90 minucie Maksymilian Podgórski.

Lubsza w ogniu rywalizacji: strażacy walczą mimo upału
Kajakowy sezon w Brzegu już wystartował!
Policjanci z Brzegu triumfują w nocnym półmaratonie we Wrocławiu!
100 lat sportu w policji: pasja i tradycja funkcjonariuszy
Młodzi strażacy w akcji: emocje i rywalizacja w Olszance
Brzeg otwiera sezon lodowiska z artystycznym show!
15-lecie Szkoły i Przedszkola w Gałązczycach: Świętujemy razem sukcesy!
Uczniowie uczą się bezpiecznych zachowań na wakacjach podczas akcji „Bezpieczne Wakacje
La Traviata” z Arena di Verona już dziś w BCK!
Przystanek Zdrowie znów w Gminie Lubsza!